Šis 4.2 FSI S tronic quattro (450 hp) dzinējs tika uzstādīts B8 Avant wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4719mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1416mm |
| Garenbāze | 2813mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1599mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1586mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Pašmasa | 1870kg |
| Pilnā masa | 2365kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1430litre |
| Darba tilpums | 495kg |
| Loading height | 611mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4163cm3 |
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 8 250RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000up to 6 000 RPM |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 720km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 17.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.