Šis 2.9 TFSI tiptronic quattro (450 hp) dzinējs tika uzstādīts F5 Kupeja, ko Audi ražoja no 2017 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4723mm |
| Platums | 1861mm |
| Augstums | 1360mm |
| Garenbāze | 2766mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1598mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1588mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Pašmasa | 1655kg |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
|---|---|
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.9second |
| Darba tilpums | 2894cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 700 to 6 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 600Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900up to 5 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.