Šis 5.0 TFSI quattro AT (580 hp) dzinējs tika uzstādīts C6 Sedans, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4928mm |
| Platums | 1889mm |
| Augstums | 1456mm |
| Garenbāze | 2846mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1614mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Pašmasa | 1985kg |
| Pilnā masa | 2565kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 546litre |
| Loading height | 685mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4991cm3 |
| Dzinēja jauda | 580bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 250 to 6 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 10 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 650Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 6 250 RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 780km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 24.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
| Vidējais | 16.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.