Šis 3.0 TFSI S tronic quattro (333 hp) dzinējs tika uzstādīts B8/8K [Restyling] Avant wagon, ko Audi ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 333bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89.1mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900up to 5 300 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4719mm |
| Platums | 1826mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2811mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1552mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1539mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1430litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Pašmasa | 1825kg |
| Pilnā masa | 2320kg |
| Darba tilpums | 495kg |
| Permitted road-train weight | 4420kg |
| Loading height | 610mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 900km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.