Šis 2.2 Turbo quattro AT (230 hp) dzinējs tika uzstādīts C4 Universālis, ko Audi ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 231km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 2226cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 230bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4797mm |
| Platums | 1804mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2692mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1556mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Pašmasa | 1710kg |
| Pilnā masa | 2285kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1310litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.