Šis 4.2 V8 quattro MT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts C4 Universālis, ko Audi ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Darba tilpums | 4172cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4798mm |
| Platums | 1803mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2692mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1519mm |
| Pašmasa | 1692kg |
| Pilnā masa | 2295kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 391litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1310litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.