Šis 4.0 TFSI S tronic quattro (450 hp) dzinējs tika uzstādīts C7 [Restyling] Sedans, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4931mm |
| Platums | 1874mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garenbāze | 2917mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1615mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1607mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 995litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Pašmasa | 1970kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4605kg |
| Loading height | 649mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800 to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 550Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 5 700 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 1 090km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.