Šis 4.0 TFSI Quattro Tiptronic (520 hp) dzinējs tika uzstādīts D4 [Restyling] Sedans, ko Audi ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5147mm |
| Platums | 1949mm |
| Augstums | 1458mm |
| Garenbāze | 2994mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1632mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1623mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Pašmasa | 2065kg |
| Pilnā masa | 2590kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Darba tilpums | 525kg |
| Permitted road-train weight | 4890kg |
| Loading height | 687mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 520bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 650Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700up to 5 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 82litre |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 1 120km |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Pilsētā | 16.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.