Šis 4.0 TFSI tiptronic plus quattro (605 hp) dzinējs tika uzstādīts D4 [Restyling] Sedans, ko Audi ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1949mm |
| Garums | 5147mm |
| Augstums | 1458mm |
| Garenbāze | 2994mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1632mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1623mm |
| Pašmasa | 1945kg |
| Pilnā masa | 2590kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 520litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 605bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 100 to 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 6 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 305km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.8second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 82litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 1 040km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Pneumatic, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic, Double wishbone, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Pilsētā | 16.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.5 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.