Šis 4.0 TFSI tiptronic quattro (520 hp) dzinējs tika uzstādīts D4 Sedans, ko Audi ražoja no 2012 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5146mm |
| Platums | 1949mm |
| Augstums | 1458mm |
| Garenbāze | 2994mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1632mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1623mm |
| Pašmasa | 2050kg |
| Pilnā masa | 2650kg |
| Darba tilpums | 600kg |
| Permitted road-train weight | 4950kg |
| Loading height | 687mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 520bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 650Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700up to 5 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.