Šis 3.0 TFSI tiptronic quattro (354 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2017 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4671mm |
| Platums | 1983mm |
| Augstums | 1635mm |
| Garenbāze | 2824mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1624mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Pašmasa | 1945kg |
| Pilnā masa | 2500kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 550litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 550litre |
| Permitted road-train weight | 4900kg |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 030km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.4second |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 354bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400 to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 500Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1370up to 4 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Twin-scroll |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.