Šis 1.8 T AT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 8N Roadster, ko Audi ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 810km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 221km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 235Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4041mm |
| Platums | 1764mm |
| Augstums | 1359mm |
| Garenbāze | 2422mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1528mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1513mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1340kg |
| Pilnā masa | 1640kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 220litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 220litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.