Šis 3.2 quattro MT (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 8N Roadster, ko Audi ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 760km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.7second |
| Darba tilpums | 3189cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800up to 3 200 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 95.9mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4041mm |
| Platums | 1764mm |
| Augstums | 1348mm |
| Garenbāze | 2429mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1528mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1560kg |
| Pilnā masa | 1860kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.