Šis 2.0 TFSI S tronic quattro (230 hp) dzinējs tika uzstādīts 8S Roadster 2-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Augstums | 1353mm |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Garums | 4177mm |
| Platums | 1832mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1572mm |
| Garenbāze | 2505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1552mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 305litre |
| Pilnā masa | 1745kg |
| Pašmasa | 1500kg |
| Darba tilpums | 325kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 712litre |
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500 to 6 200RPM |
| Dzinēja jauda | 230bhp |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 370Nm |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 4 300 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.6second |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 950km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.