Šis 1.3 MT (69 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko BAW ražoja no 2010 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 43litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 340km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 120km/h |
| Darba tilpums | 1298cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 69bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800 to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 106Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800up to 3 200 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4735mm |
| Platums | 1710mm |
| Augstums | 2150mm |
| Garenbāze | 2515mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1425mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1350mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 1740kg |
| Pilnā masa | 2730kg |
| Darba tilpums | 990kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1190/1540kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 3100x1700x1800mm |
| Loading height | 880mm |
| Cargo compartment volume | 9.72m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.