Šis 4.4 AT Turbo (354 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Bentley ražoja no 1998 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 570Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4398cm3 |
| Dzinēja jauda | 354bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5390mm |
| Platums | 1930mm |
| Augstums | 1520mm |
| Garenbāze | 3115mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1610mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Pašmasa | 2300kg |
| Pilnā masa | 2750kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Klīrenss | 140mm |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.5second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 94litre |
| Degviela | 98 RON |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 23.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 720km |
| Pilsētā | 28.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.