Šis 6.8 Twin-Turbo AT (460 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation R sedan 4-doors, ko Bentley ražoja no 2002 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 28.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 19.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 96litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 330 to 680km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 270km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.8second |
| Darba tilpums | 6761cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 460bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 875Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 3 250 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 104mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5390mm |
| Platums | 1932mm |
| Augstums | 1515mm |
| Garenbāze | 3116mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1600mm |
| Pašmasa | 2585kg |
| Pilnā masa | 3065kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 374litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 34.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.9 litri / 100km |
| Vidējais | 23.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.