Šis 6.75 AT Turbo (304 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Bentley ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 108litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.1second |
| Darba tilpums | 6750cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 304bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 503Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 104.1mm |
| Virzuļa gājiens | 99.1mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5295mm |
| Platums | 1914mm |
| Augstums | 1485mm |
| Garenbāze | 3061mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Pašmasa | 2470kg |
| Pilnā masa | 2930kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 20.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.