Šis 6.0 AT Twin Turbo (560 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Coupe 2-doors, ko Bentley ražoja no 2003 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 650Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 5998cm3 |
| Dzinēja jauda | 560bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1650up to 6 100 RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4804mm |
| Platums | 1965mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2745mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1623mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1607mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Pašmasa | 2350kg |
| Pilnā masa | 2800kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 318km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 780km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 30.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.9 litri / 100km |
| Vidējais | 19.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.