Šis 1.9 TD MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Citroen ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.1second |
| Darba tilpums | 1905cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 196Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2250RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4454mm |
| Platums | 1812mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 2823mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1575kg |
| Pilnā masa | 2340kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1700litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.