Šis 2.0 MT (121 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Citroen ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 177km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.9second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 121bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4454mm |
| Platums | 1834mm |
| Augstums | 1714mm |
| Garenbāze | 2823mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1510kg |
| Pilnā masa | 2300kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1700litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.