Šis 33M 2.0 HDi MT (84 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko Citroen ražoja no 2002 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 29 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 750 to 990km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 136km/h |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 84bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5099mm |
| Platums | 2024mm |
| Augstums | 2150mm |
| Garenbāze | 3200mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1720mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1720mm |
| Pašmasa | 1790kg |
| Pilnā masa | 3300kg |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.