Šis 33MH 2.0 MT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko Citroen ražoja no 2002 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 29 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 730km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 144km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20.2second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 168Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5099mm |
| Platums | 2024mm |
| Augstums | 2470mm |
| Garenbāze | 3200mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1720mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1720mm |
| Pašmasa | 1695kg |
| Pilnā masa | 2900kg |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 19.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.2 litri / 100km |
| Vidējais | 15.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.