Šis 2.0 AT (121 hp) dzinējs tika uzstādīts X1 Hečbeks, ko Citroen ražoja no 1993 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 176Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 121bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2750RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4524mm |
| Platums | 1755mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1405litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 435litre |
| Pilnā masa | 1820kg |
| Pašmasa | 1260kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 720km |
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.