Šis 1.4 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Citroen ražoja no 1991 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4260mm |
| Platums | 1702mm |
| Augstums | 1421mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1422mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1415mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1580litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 488litre |
| Pašmasa | 1015kg |
| Pilnā masa | 1550kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1360cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 111Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.8second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.