Šis 5.7 AT (344 hp) dzinējs tika uzstādīts LX-1 Sedans, ko Dodge ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1891mm |
| Garums | 5082mm |
| Augstums | 1479mm |
| Garenbāze | 3048mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1603mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1830kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5654cm3 |
| Dzinēja jauda | 344bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 375Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 710km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
| Vidējais | 15.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.