Šis 6.1 AT (425 hp) dzinējs tika uzstādīts LX-1 Sedans, ko Dodge ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1891mm |
| Garums | 5082mm |
| Augstums | 1469mm |
| Garenbāze | 3048mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 765litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1603mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1900kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 765litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 6059cm3 |
| Dzinēja jauda | 425bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 420Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Cilindra diametrs | 103mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Maksimālais ātrums | 265km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 72litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 610km |
| Degviela | 95 RON |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.