Šis 4.7 MT AWD (238 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Pickup, ko Dodge ražoja no 1998 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4701cm3 |
| Dzinēja jauda | 238bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Garums | 5463mm |
| Platums | 1818mm |
| Augstums | 1699mm |
| Garenbāze | 3227mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 91litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 730km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Torsion |
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.