Šis 2.7 AT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Dodge ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5175mm |
| Platums | 1898mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2870mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 521litre |
| Pašmasa | 1552kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 521litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2736cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 258Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4850RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 820km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.