Šis 3.2 AT (225 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Dodge ražoja no 1998 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5175mm |
| Platums | 1898mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2870mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 521litre |
| Pašmasa | 1583kg |
| Pilnā masa | 2070kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 521litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3221cm3 |
| Dzinēja jauda | 225bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 81mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 305Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 760km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.