Šis 3.6 AT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2011 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4888mm |
| Platums | 1878mm |
| Augstums | 1691mm |
| Garenbāze | 2890mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1571mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1582mm |
| Klīrenss | 197mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 784litre |
| Pašmasa | 1987kg |
| Pilnā masa | 2380kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1562litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1231/1149kg |
| Permitted road-train weight | 3480kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3605cm3 |
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 350RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 342Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4350RPM |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Maksimālais ātrums | 207km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 77.6litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 910km |
| Degviela | 95 RON |
| Pilsētā | 19.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 13.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.