Šis 1.6 MT (116 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Dodge ražoja no 1999 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 47litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 770km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 1596cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 157Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4550RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4389mm |
| Platums | 1715mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2667mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1473mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1473mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1205kg |
| Pilnā masa | 1600kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 368litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 368litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.