Šis 5.9 MT (193 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4690mm |
| Platums | 2020mm |
| Augstums | 1770mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1610mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1800kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5898cm3 |
| Dzinēja jauda | 193bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 101.6mm |
| Virzuļa gājiens | 90.93mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 396Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 24litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 16litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 129litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 810km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 28.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 19.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.