Šis 5.2 MT (172 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4690mm |
| Platums | 2020mm |
| Augstums | 1770mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1610mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1800kg |
| Pilnā masa | 2500kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5210cm3 |
| Dzinēja jauda | 172bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 99.31mm |
| Virzuļa gājiens | 84.7mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 353Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 129litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 920km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 30 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.