Šis 8.4 MT (600 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Roadster, ko Dodge ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 560Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 8382cm3 |
| Dzinēja jauda | 600bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 10 |
| Cilindra diametrs | 103mm |
| Virzuļa gājiens | 100.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4460mm |
| Platums | 1911mm |
| Augstums | 1209mm |
| Garenbāze | 2510mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1546mm |
| Pašmasa | 1561kg |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 317km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 650km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 21.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.