Šis 2.0 MT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko DongFeng ražoja no 2007 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 3795mm |
| Platums | 1560mm |
| Augstums | 1925mm |
| Klīrenss | 190mm |
| Pašmasa | 1750kg |
| Garenbāze | 2515mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1310mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1310mm |
| Pilnā masa | 2445kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 166Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Pneumatic, Lever, Dampers, Stabilizer bar |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 125km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520km |
| Pilsētā | 9.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.