Šis 2.5 TD MT 4x4 (130 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko DongFeng ražoja no 2007 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2497cm3 |
| Dzinēja jauda | 130bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 2 400 RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4580mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 1820mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.