Šis 1.2 AT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko DS ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 890 to 1 280km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 189km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Darba tilpums | 1199cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 205Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3954mm |
| Platums | 1715mm |
| Augstums | 1458mm |
| Garenbāze | 2464mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1467mm |
| Pašmasa | 1090kg |
| Pilnā masa | 1615kg |
| Darba tilpums | 525kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 980litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 6.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.7 litri / 100km |
| Vidējais | 5.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.