Šis 2.0 MT ESi (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Eagle ražoja no 1992 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4374mm |
| Platums | 1735mm |
| Augstums | 1295mm |
| Garenbāze | 2509mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1516mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1501mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 1252kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1996cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 176Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.