Šis 1.1 MT (52 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko FAW ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1590mm |
| Augstums | 1695mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1300mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1280mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1300litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Pašmasa | 860kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1052cm3 |
| Dzinēja jauda | 52bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 65.5mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 83Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 37litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9m |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.