Šis 1.3 MT (92 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko FAW ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3855mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2425mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 965kg |
| Pilnā masa | 1340kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 375litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1342cm3 |
| Dzinēja jauda | 92bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78.7mm |
| Virzuļa gājiens | 69mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 114Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5200RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 172km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.8second |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 730km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Trailing arms, Transverse torsion bars |
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.