Šis 1.6 MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko FAW ražoja no 1991 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Darba tilpums | 1595cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 150Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4428mm |
| Platums | 1674mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2471mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1427mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1422mm |
| Pašmasa | 1060kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 660litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 660litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.