Šis 2.0 TDCi AT (130 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Universālis, ko Ford ražoja no 2000 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 23 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 130bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 1 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4804mm |
| Platums | 1812mm |
| Augstums | 1481mm |
| Garenbāze | 2754mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1522mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1537mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1700litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Pašmasa | 1616kg |
| Pilnā masa | 2235kg |
| Permitted road-train weight | 4035kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 980km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.9 litri / 100km |
| Vidējais | 8.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.