Šis 2.5 AT (170 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Universālis, ko Ford ražoja no 2000 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 23 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 220Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2495cm3 |
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 81.6mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4804mm |
| Platums | 1812mm |
| Augstums | 1481mm |
| Garenbāze | 2754mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1522mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1537mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1700litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Pašmasa | 1548kg |
| Pilnā masa | 2180kg |
| Permitted road-train weight | 3980kg |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 216km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 770km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Pilsētā | 18.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.