Šis 2.3 Duratec AT (161 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Sedans, ko Ford ražoja no 2010 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Pilnā masa | 2165kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1541kg |
| Klīrenss | 130mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 493litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1588mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garums | 4850mm |
| Platums | 1886mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 493litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Maksimālais ātrums | 207km/h |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 1 040km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Dzinēja jauda | 161bhp |
|---|---|
| Darba tilpums | 2261cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Maksimālais griezes moments | 208Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.