Šis 1.8 TDCi DPF ECOnetic MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Universālis, ko Ford ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 23 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1753cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4830mm |
| Platums | 1886mm |
| Augstums | 1512mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1733litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 542litre |
| Pašmasa | 1490kg |
| Pilnā masa | 2265kg |
| Permitted road-train weight | 4065kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 198km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 010 to 1 560km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 7.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 6.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.