Šis 2.5T Durashift MT (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Universālis, ko Ford ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 23 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2521cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 93.2mm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4830mm |
| Platums | 1886mm |
| Augstums | 1512mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1733litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 542litre |
| Pašmasa | 1600kg |
| Pilnā masa | 2295kg |
| Permitted road-train weight | 4095kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 241km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 1 030km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 16.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.