Šis 1.5 TDCi Duratorq MT (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Universālis, ko Ford ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4867mm |
| Platums | 1852mm |
| Augstums | 1501mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1599mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1595mm |
| Klīrenss | 128mm |
| Pašmasa | 1514kg |
| Pilnā masa | 2270kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 488litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1585litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 290 to 1 630km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.1second |
| Darba tilpums | 1560cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 270Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 000 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 88.3mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 5.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.4 litri / 100km |
| Vidējais | 4.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.