Šis 2.0 Hybrid Duratec AT (187 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Universālis, ko Ford ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1852mm |
| Garums | 4871mm |
| Augstums | 1465mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 516litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 516litre |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
|---|---|
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja jauda | 187bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 225Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3900RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 204km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 1 020km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 15.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.