Šis 5.0 AT (421 hp) dzinējs tika uzstādīts 6 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments | 530Nm |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Dzinēja jauda | 421bhp |
| Darba tilpums | 4951cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Cilindra diametrs | 92.2mm |
| Virzuļa gājiens | 92.7mm |
| Platums | 1916mm |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Augstums | 1381mm |
| Garums | 4784mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 408litre |
| Pašmasa | 1659kg |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 408litre |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.6litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 320 to 720km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 22.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.